Share
You could earn SmartPoints on this page!SmartPoint Coin

Health Questions & Answers

Q:

Favorite
0

I think you product is awesome my friend and I have been using it on our dogs. But it's on the expensive side, we just got 2 4oz bottles we split the shipment it cost use each 31.00 does this ever go on sale? Last month it was $27 each. Maybe a four pack.

Smartliving Guest asked this
August 9 at 10:18 PM

A:

Coaches
0
No answers have been posted yet.
Already a member? Just sign in!

You are at least 13 years of age and agree to our terms of service.

(All fields Reqiuired)

Report Abuse

Question Tags

Short URL: https://www.smartlivingnetwork.com/q6296

    Kibble & Catnip Email Newsletter from VETiONX®

    Site Feedback